Flota

W skład naszej floty wchodzą ciągniki siodłowe marki DAF spełniające normę spalin EURO 6. Ciągniki uzupełniają naczepy typu chłodnia marek takich jak: SCHMITZ oraz KRONE wyposażone w agregaty marki Thermoking z drukarkami pozwalającymi na każdorazowy wydruk z rejestratora temperatur.

Specyfikacja – Naczepa Chłodnia

  • temperatura przewozu od -20 do +25
  • wydruk z rejestratora temperatury
  • zabezpieczenie z zamkiem typu kłódka
  • wymiary: 13,60 x 2,65 x 2,45 m
  • ładowność 22,5 tony
navex chlodnia wymiary

Doświadczeni kierowcy

Kierowcy zatrudnieni w firmie Navex Trans Sp. z o.o. zostali wybrani podczas zaawansowanego procesu rekrutacji. Priorytetem naszej kadry są terminowe dostawy.

Indywidualne Podejście

Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb klientów często otwierając się na nowe kierunki specjalnie dla nich, zapewniając jednocześnie skuteczne i efektywne rozwiązania transportowe.

Dokumentacja

Oferujemy kompleksową pomoc w dokumentacji i formalnościach, kontakcie z urzędem celnym i instytucjami wydającymi pozwolenia fitosanitarne. Transport z wymaganiem SENT również nie stanowi dla nas wyzwania.

Ekologiczne Rozwiązania

Nasza flota pojazdów wyposażona jest w silniki o niskiej emisji EURO VI – co pozwala na świadczenie usług transportowych przyjaznych dla środowiska i zgodnych z normami UE.

Formularz kontaktowy